Waldorf Vállalkozói Jegyzék | Szerezz vevőket, szerezz társakat! | Vásárolj megbízható vállalkozóktól!

Kedves Barátaink!  Nagyon bízunk abban, hogy a jelenlegi világhelyzet a nehézségei mellett egyben jó lehetőséget kínál arra is, hogy egy egészségesebb társadalmi működés alapjául szolgáljon. Ennek egyik fontos eleme a gazdasági szereplők egyre tudatosabb szerepvállalása: egy olyan létezés kialakítása, melyben magától értetődő, hogy a vállalkozások feladatai és céljai között kiemelt helyre kerül – a gazdaságban betöltött konkrét szerepük, valamint a tulajdonosok és a munkavállalók megélhetésének biztosítása mellett – aszellemi-kulturális szféra éltetése.  Tudjuk, hogy most sok vállalkozás a túlélésért küzd, és nem feltétlenül jut figyelme és ideje az olyan dolgokra, mint pl. a Waldorf Vállalkozói Jegyzékben való megjelenés kérdése. Valószínűleg annak átgondolására sincs kapacitás, hogy mit is jelent egy ilyen megjelenés. A Waldorf Vállalkozói Jegyzék egy kiváló lehetőség arra, hogy 

 • a vállalkozások vásárlókat találjanak a mozgalom szereplői közül, 
 • a mozgalom szereplői megbízható vállalkozókat találjanak a Waldorf-körökből, és vásárlásaikkal más Waldorf-családokat erősítsenek, 
 • a vállalkozások kapcsolatba kerüljenek egymással, és ezáltal
  • kölcsönösen előnyös üzleti kapcsolatokat szerezzenek, 
  • elinduljanak egy közös szellemi úton, 
  • ahelyett, hogy versenytársként tekintenének egymásra, kezdjenek el egyfajta szövetségesként együttműködni. 

 Fontosnak gondoljuk, hogy minél több vállalkozó kerülhessen fel a Jegyzékre! Míg a vállalkozásoknak korábban valószínűleg nem okozott megterhelést a 3.000 Ft-os regisztrációs díj befizetése, addig most még egy ilyen alacsony összeg is visszatartó erővel bírhat, ezért a minimum regisztrációs díjat lecsökkentettük 990 Ft-ra.(A teljesen ingyenes regisztrációt azért vetettük el, mert azt szeretnénk, hogy a jegyzékben valóban Waldorf-vállalkozók jelenjenek meg, ami már önmagában is bizalmi alapot adhat a vásárlóknak. Ezzel a minimális díjjal így talán meg tudjuk akadályozni azt, hogy – az “ingyen reklámot” kihasználva – nem-Waldorf vállalkozások tömkelege lepje el a rendszert.) Felhívjuk figyelmeteket a Jegyzék keretén belül működő ÉRTED támogatási rendszerre is, melyben minden elköltött forint azonnal a szellemi szférát támogatja.     Kedves Vásárló!

 • Ha terméket, vagy szolgáltatást vásárolnál, először nézz körül a Waldorf Vállalkozói Jegyzékben!

  Kedves Vállalkozó!

 • Ha vállalkozásod van, regisztráld!
 • Ha üzleti partnert keresel, böngéssz a Waldorf Vállalkozói Jegyzékben!
 • Ha társakat keresel egy egészségesebb társadalom megvalósításához, nézz körül a Waldorf Vállalkozói Jegyzékben!
 • Fejezd ki elköteleződésedet azzal, hogy csatlakozol az ÉRTED Támogatási Rendszerhez is! 

 Szóval irány a Waldorf Vállalkozói Jegyzék!  Üdvözlettel  Kótai Zita és Szabó Zoltána SZÉÉÉP program éltetői