Illés Zoltán

1976-ban születtem Tiszalökön. Nyíregyházán nevelkedtem, itt is érettségiztem a Zrínyi Ilona Gimnáziumban 1995-ben. A Szegedi Egyetemen szereztem magyar szakos középiskolai tanári diplomámat 2001-ben. 2002-től 2007-ig Körösnagyharsányban egy kis létszámú általános iskolában tanítottam magyart és angolt. 2007-től 2013-ig a Nyíregyházi Waldorf Iskolában voltam magyar szakos tanár, közben másfél évig az intézmény igazgatói feladatait is elláttam, illetve osztálykísérőként végigvittem egy gimnáziumi osztályt is. 2013-ban kerültem az Óbudai Waldorf Iskolába, ahol azóta magyar szakos gimnáziumi tanár vagyok, mellette már harmadik éve osztálykísérő is, jelenleg a tizenegyedikben, plusz a Szólóest-zenekar tanári szekciójának gitárosa-basszusgitárosa.